MF05100X7M4BP0CST0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
MF05100X7M4BP0CST0
JLCPCB Part #
C261162
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+155℃ 10Ω 5mm 700mA ±20% 插件,P=5mm NTC Thermistors ROHS