MBRD10200
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
MBRD10200
JLCPCB Part #
C260297
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Series Connection 10A 150A 1mA@200V 200V 900mV@10A DPAK Schottky Diodes ROHS