RF3-1717-085CE-CT
Extended
Manufacturer
HYP (Hongyuan Precision)
MFR.Part #
RF3-1717-085CE-CT
JLCPCB Part #
C23376539
Package
SMD
Description
-40℃~+90℃ 0.85mm 1 1.4mm 50Ω 60V 6GHz Board Side Male Pin SMD Coaxial Connectors (RF) ROHS