TC020-24LB02R-C3
Extended
Manufacturer
HYP (Hongyuan Precision)
MFR.Part #
TC020-24LB02R-C3
Description
-25℃~+165℃ 1 10mm 12P 20V 5A Black Surface Mount, Right Angle Type-C - USB Connectors ROHS