6BS26000F20UCG
MFR.Part #
6BS26000F20UCG
JLCPCB Part #
C252301
Description
-40℃~+85℃ 20pF 26MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS