6BS04915F20UCG
MFR.Part #
6BS04915F20UCG
JLCPCB Part #
C252284
Description
-40℃~+85℃ 20pF 4.9152MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS