R06B1B101KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
R06B1B101KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249162
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 2kV 3mm 5mm 6mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS