N07E1B222MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
N07E1B222MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249152
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.2nF 2.5mm 5mm 6.5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS