L06B1B221KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L06B1B221KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C249138
Package
Plugin,P=5mm
Description
220pF 2mm 5.5mm 500V 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS