KMR47M050C110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KMR47M050C110A
JLCPCB Part #
C244347
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 2mm 470nF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS