KF681M025G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF681M025G160A
JLCPCB Part #
C244338
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 25V 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS