MF600U12F2
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MF600U12F2
JLCPCB Part #
C22468398
Package
F2
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 1250W 600A F2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS