MB600K02F3
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MB600K02F3
JLCPCB Part #
C22468374
Package
F3
Description
-40℃~+150℃ 1mA@200V 2 Independent 200V 4kA 600A 950mV@300A F3 Schottky Diodes ROHS