KM227M035F12RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM227M035F12RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C2063
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 220uF 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS