VGF39NCHXT-B504
MFR.Part #
VGF39NCHXT-B504
JLCPCB Part #
C22461638
Package
SMD-3P,3.8x3.7mm
Description
150mW 500kΩ ±25% ±250ppm/℃ SMD-3P,3.8x3.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS