VGF39NCHXT-B301
MFR.Part #
VGF39NCHXT-B301
JLCPCB Part #
C22461623
Package
SMD-3P,3.8x3.7mm
Description
150mW 300Ω ±25% ±250ppm/℃ SMD-3P,3.8x3.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS