VGF39NCHXT-B223
MFR.Part #
VGF39NCHXT-B223
JLCPCB Part #
C22461621
Package
SMD
Description
150mW 22kΩ 50V ±25% ±250ppm/℃ SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS