VGF39NCHXT-B204
Extended
Manufacturer
HDK(Hokuriku Elec Industry)
MFR.Part #
VGF39NCHXT-B204
JLCPCB Part #
C22461618
Package
SMD-3P,3.8x3.7mm
Description
150mW 200kΩ ±25% ±250ppm/℃ SMD-3P,3.8x3.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS