SMMS252010-100M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMMS252010-100M
JLCPCB Part #
C22458934
Package
1008
Description
1.05A 1.55A 10uH 500mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS