XY128V-A-5.08-6P
MFR.Part #
XY128V-A-5.08-6P
JLCPCB Part #
C22450486
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~24 15A 1x6P 2.5 300V 5.08mm 6 6P Green M2.5 Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS