XY128V-A-5.08-4P
MFR.Part #
XY128V-A-5.08-4P
JLCPCB Part #
C22450485
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 12~24 15A 1x4P 2.5 300V 4 4P 5.08mm Green M2.5 Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS