BRCS045N10SHBD
MFR.Part #
BRCS045N10SHBD
JLCPCB Part #
C22449026
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 124pF 150A 180W 4.5mΩ@10V 4V@250uA 6.95nF 90nC@10V 955pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS