BRCS035N10SHBD
MFR.Part #
BRCS035N10SHBD
JLCPCB Part #
C22449025
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 180A 180pF 2.05nF 237W 4V@250uA 4mΩ@10V 5.55nF 80nC@10V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS