BRCS100N06RA
MFR.Part #
BRCS100N06RA
JLCPCB Part #
C22449013
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 100W 10mΩ@10V 190pF 3.16nF 4V 60V 752pF 96nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS