50ME330CZ
Extended
Manufacturer
SUNCON(SUN Elec Industries)
MFR.Part #
50ME330CZ
JLCPCB Part #
C242082
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 330uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS