ISSI20R11HXUMA1
MFR.Part #
ISSI20R11HXUMA1
JLCPCB Part #
C22443547
Package
DSO-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1.4mA 1V~1.2V 2.1V~2.3V 2.85V~3.5V 200kV/us 20V 5700 MOSFET、IGBT DSO-8 Isolators - Gate Drivers ROHS