KH-2.54FH-2X24P-H8.5
MFR.Part #
KH-2.54FH-2X24P-H8.5
JLCPCB Part #
C22440846
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x24P 3A 48P 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS