1TS002B-1600-5001A2-CT
MFR.Part #
1TS002B-1600-5001A2-CT
JLCPCB Part #
C22439226
Package
SMD,6x3.5mm
Description
1.6N 12V 150,000 cycles 3.5mm 50mA 5mm 6mm Gull Wing No Rectangular Button Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x3.5mm Tactile Switches ROHS