ISSI30R12HXUMA1
MFR.Part #
ISSI30R12HXUMA1
JLCPCB Part #
C22414683
Package
DSO-16
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1200 1V~1.2V 2.1V~2.3V 2.85V~3.5V 200kV/us MOSFET、IGBT DSO-16 Isolators - Gate Drivers ROHS