SMRH104R-150N(f)
MFR.Part #
SMRH104R-150N(f)
JLCPCB Part #
C241245
Package
SMD,10x10mm
Description
120mΩ 15uH 2.5A ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS