SMRH127-221M(f)
MFR.Part #
SMRH127-221M(f)
JLCPCB Part #
C241242
Package
SMD,12x12mm
Description
1.1A 220uH 390mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS