SMRH127-560M(f)
MFR.Part #
SMRH127-560M(f)
JLCPCB Part #
C241238
Package
SMD,12x12mm
Description
110mΩ 2.35A 56uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS