SMRH127-220M(f)
MFR.Part #
SMRH127-220M(f)
JLCPCB Part #
C241234
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 3.6A 43.2mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS