SMRH127-150M(f)
MFR.Part #
SMRH127-150M(f)
JLCPCB Part #
C241233
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 27mΩ 4.5A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS