SMRH125-471M(f)
MFR.Part #
SMRH125-471M(f)
JLCPCB Part #
C241229
Package
SMD,12x12mm
Description
470uH 580mA 850mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS