SMRH125-470M(f)
MFR.Part #
SMRH125-470M(f)
JLCPCB Part #
C241224
Package
SMD,12x12mm
Description
1.8A 120mΩ 47uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS