SMRH125-330M(f)
MFR.Part #
SMRH125-330M(f)
JLCPCB Part #
C241223
Package
SMD,12x12mm
Description
2.1A 33uH 80mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS