SMRH74-331M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SMRH74-331M(f)
JLCPCB Part #
C241218
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2Ω 320mA 330uH ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS