SM7850-4R7M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM7850-4R7M(f)
JLCPCB Part #
C241186
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.65A 4.7uH 45mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS