SM3521-220M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM3521-220M(f)
JLCPCB Part #
C241166
Package
SMD,3.5x3mm
Description
22uH 300mA 650mΩ ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS