49S-27.000.00-20-20-20/A
Extended
Manufacturer
Suzhou Liming Elec
MFR.Part #
49S-27.000.00-20-20-20/A
JLCPCB Part #
C240937
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 20pF 27MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS