49S-22.1184-20-20-20/A
MFR.Part #
49S-22.1184-20-20-20/A
JLCPCB Part #
C240926
Description
-20℃~+70℃ 20pF 22.1184MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS