G10E1E222MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G10E1E222MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C240876
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V CQC、CUL、KTL Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS