G07E1E102MN0B0S0N0
MFR.Part #
G07E1E102MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C240874
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V CQC、CUL、KTL Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS