G08B1E681KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G08B1E681KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C240873
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 680pF CQC、CUL、KTL Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS