Q07B1D101KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Q07B1D101KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C240802
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS