0603WAF8200T5E
Basic
MFR.Part #
0603WAF8200T5E
JLCPCB Part #
C23253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS