1TS019B-2500-0550A1-CT
MFR.Part #
1TS019B-2500-0550A1-CT
JLCPCB Part #
C22391242
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS