HTB035M331G105SM1R
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
HTB035M331G105SM1R
JLCPCB Part #
C22388864
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
10.5mm 10mm 330uF 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS