0603WAF5100T5E
Basic
MFR.Part #
0603WAF5100T5E
JLCPCB Part #
C23193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS